Pytania i Odpowiedzi

Kto może liczyć na zniżkę?

W Kwatery dla Firm Wrocław uznajemy kilka rodzajów zniżek, wszystkie wiążą się z długim czasem pobytu albo długoletnią współpracą.

Jeżeli wiesz, że spędzisz we Wrocławiu dłuższy czas i skorzystasz z pobytu ciągiem jesteśmy w stanie zaproponować Ci niższe ceny.

Za pobyt w Siechnicach oferujemy rabat w wysokości 5%.

Dla pracowników firm budowlanych dajemy kartę stałego klienta, która upoważnia pracownika do odzyskania 5% z faktury wystawionej przez nas firmie pracownika. Pracownik otrzyma od nas 5% z faktury gotówką, jeżeli jego pracodawca zapłaci za noclegi pracowników w terminie.

Jak mam rozumieć „pobyt ciągiem”?

Pobyt ciągiem oznacza, iż firma podpisuje umowę na dłuższy okres i podczas swojego pobytu kwaterę wynajmuje systemem 24 na dobę 7 dni w tygodniu, mówiąc prościej jest przez cały czas i nie wyjeżdża na weekendy albo jeżeli wyjeżdża to i tak płaci za te dni – brzmi dziwnie? Nie, jest to dobra opcja, ponieważ przy takim pobycie cena bardzo mocno spada, a pobyt wynosi nawet 20 zł od osoby za dobę.

Po wejściu do kwatery zastaliśmy zbite lustro, co mam zrobić?

Każde mieszkanie po ostatnim gościu jest dokładnie sprzątane, uszkodzone meble powinny być wymienione, ale rzeczą ludzką jest, że może ktoś coś przeoczyć. Właśnie dlatego bardzo prosimy po zakwaterowaniu się dokładnie przejrzeć wszystkie rzeczy w mieszkaniu, a po zauważeniu uszkodzenia wykonać telefon do opiekuna obiektu lub pod numer 609 568 125.

Jak wygląda proces rezerwacji?

Aby zarezerwować jedną z naszych kwater we Wrocławiu, Długołęce, Kiełczowie lub Siechnicach możesz skożystać z kilku opcji:

  • po pierwsze wystarczy, że wejdziesz na zakładkę kontak
  • najszybszym sposobem jest wykonanie telefonu pod numer 609 568 125
  • innym sposobem jest wysłanie zapytania na e-mail rezerwacje[małpa]kwaterydlafirm.pl

 

Gdzie dostatanę klucze do kwatery?

Większość kwater obsługuje na dojazd Pan Ryszard, który dostępny jest pod numerem 881 460 750. Pan Rysiu po umówieniu się telefonicznie chętnie dojedzie na mieszkanie lub pod inny wyznaczony adres, przywiezie klucze i podpisze dokumenty zakwaterowania.

Kwatery w Siechnicach obsługuje na stałe 24 godziny na dobę Pan Aleksander, który jest dostępny pod numerem 884 388 088 lub na Siechnicach, ul. Świerczewskiego 39b.

Kwatery w Kiełczowie obsługuje do godziny 16 biuro przy ul. Wrocławskiej 35 (nad Żabką) w Kiełczowie, a po tej godzinie Pani Ula 509 548 587, która podejdzie pod kwatery na Wrocławskiej 32, 35 oraz 67a.

W centrum Wrocławia, w Cafe Hostelu cały czas dostępny jest Pan Zbyszek, który wpuszcza gości do pokoi i podpisuje dokumenty zakwaterowania pracowników, dostępny jest na ul. Sienkiewicza 106a we Wrocławiu lub pod numerem 530 733 122.

„Ceny obniżają się z każdym dniem” – co to oznacza?

Naszym celem jest aby każdy klient spędził u nas jak najwięcej czasu, wiadomo też, że goście, którzy co chwilę się zmieniają to dodatkowe koszty – dojazd po odbiór kluczy, dojazd ekipy sprzątającej, częste sprzątanie, wymiana pościeli. Właśnie dlatego z każdym dniem cena za dobę jest niższa i oznacza to tyle, iż jedna doba w przypadku pobytu 7 osób to koszt 40 zł od osoby, 7 dób to 25 zł od osoby, a już pobyt miesięczny to tylko 20 zł od osoby za dobę co daje 600 zł, a w wielu przypadkach i ta cena jest jeszcze zniżana (np. inne mieszkanie, długi kontrakt).